Kamila Król

Prezes Lawendowy Król Sp. z o.o.

Terapeuta Behawioralny, Diagnosta Biofeedback,  Mikropolaryzacja tDCS,  Coach dzieci i młodzieży oraz dorosłych, Superwizor  Nadzoru Terapii w Szkołach, Specjalista ds. Rozliczeń MEN,  Instruktor Terapii Zajęciowej,  Trener i Szkoleniowiec MEN, Doradca Zawodowy,  Specjalista Rekrutacji MEN,  Kierownik Logistyki i Zarządzania, Management Grup, terapeuta Mikropolaryzacji    tDCS, Terapeuta poznawczo- Behawioralny, Szkoleniowiec Kadry Terapeutycznej, Terapeutka dziecka z autyzmem, Diagnosta Qeeg.
Absolwentka  Uniwersytetu Medycznego, studia podyplomowe Zarządzanie placówkami oświatowymi – menedżer oświaty, Lean Managment, Doradca Zawodowy,
Współpracuje z wieloma instytucjami, fundacjami i szpitalami.
Uważana za stanowczą kobietę. Jej książka jest jej trzecim dzieckiem.
Kobieta która nigdy nie narzeka!
Opracowuje schematy do pracy z dziećmi które nie mówią – okrzyknięta terapeuta mowy. Terminy na terapię do niej są bardzo długie, przyjeżdżają do niej dzieci z całej polski.
Jej oczkiem w głowie jest analiza Qeeg Biofeedback oraz Mikropolaryzacja .
Mama, dwóch wspaniałych synów! Kobieta sukcesu! Określana jako “Szalona mama chłopca z autyzmem”. Człowiek, który ma w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Miłością zaraża wszystkich. Codziennie stawia właśnie sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Mama chłopca z autyzmem który jak sama mówi, napełnił jej życie energią oraz miłością która jest nieskończona.
Ukończyła wiele kursów doszkalających.
Interesuje się medycyną o podłożu psychiatrycznym, uwielbia opracowywać wiele publikacji na temat: zespół Aspergera, depresji dziecięcej, ADHD, zaburzenia obserwacyjno-kompulsywne, zaburzenia lękowe, anoreksja, bulimia, zaburzenia żywienia, zaburzenia snu,  zaburzenia psychotyczne,  zaburzenia nastroju,  natręctwa, brak mowy a indywidualna terapia i innych  z
Ciągle podejmuje się nowych szkoleń. Jej marzeniem, było założenie fundacji niebieskich marzeń gdzie każdy rodzic i dziecko otrzyma pomoc i dostęp do darmowej terapii. Jest osobą która dąży do jak najszybszej diagnozy dzieci! Jak sama mówi liczy się każda minuta!
Terapia, terapia i jeszcze raz terapia. Prowadzi szkolenia dla rodziców, którzy są na początku drogi diagnozy. Uczy poruszania się po trudnych zagadnieniach prawa, jej doświadczenie jest ogromne. Nagrodzona wieloma tytułami za charytatywną pomoc, wieloletni wolontariusz. Jej bezinteresowna pomoc od 6 lat nagradzana jest tytułem “Osobowości roku”. Organizatorka darmowych wyjazdów dla rodziców dzieci niepełnosprawnych pt.” Jestem wspaniałym rodzicem”. Organizator wielu imprez mających na celu poszerzanie świadomości o Autyzmie”.
Jest wspaniałym terapeutą Biofeedback i ma ogromnie pozytywne opinie. Dużą uwagę zwraca na terapię indywidualną dzieci, współpracują z nią tylko najlepsi terapeuci i superwizorzy. Opatentowała wzór funkcjonowania szkół i przedszkoli Lawendowy Król.  Jest zapraszana na wszystkie duże konferencje prawne i medyczne dotyczące terapii dzieci niepełnosprawnych. W świecie biznesowym okrzyknięta jednogłośnie, nową erą dla edukacji oraz pogotowiem dla każdego biznesu. Jest cenionym marketingowcem.  Nie umknie jej żaden szczegół. Nagrodzona  wieloma tytułami  – “Najbardziej Wpływowej Kobiety Pomorza 2021r.”

Prywatnie:
pasjonatka podróży, dobrych książek i gotowania dla przyjaciół i rodziny. Jazda konna to jej pasja.